Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.Hronovský pohár a Výběrový závod na MR 5.7.2007

5. 7. 2007

Dne 5. července 2007 se v areálu našeho Kynologického klubu uskutečnil

2. ročník Mezinárodního obranářského závodu a Výběrový závod na Mistrovství ČR podle ZVV3.

 

 

 

Obranářský závod:

Závody se pořádali podle NZŘ bez stop a speciálních cviků.

Kategorie A : dle ZZO (zkouška ZZO, BH)

Kategorie B : dle ZM (zkouška ZM)

Kategorie C : dle ZVV1 (zkoušky ZVV2, IPO1 a 2, SCHH1 a 2)

Rozhodčí : p. Karel Novák , p. Prouza

Figurant : Ondřej Lodinský 

Výsledky:

Kategorie  A : dle  ZZO

1. místo Hana Beranová a Aki se ziskem 60b.

2. místo Marek Urban a Lucky se ziskem 60b.

3. místo Tomáš Urban a Sam se ziskem 60b.

4. místo Martina Behmová s Tosari Gasko Prim se ziskem 60b.

5. místo Martina Riegerová a Bazz se ziskem 57b.

6. místo Jana Reichová a Akr Hronovský pramen se ziskem 56b.

7. místo Kotyza a Brixa s Daeron se ziskem 55b.

8. místo Jirmanová a Jeff se ziskem 55b.

9. místo Heřmanová s Merlin se ziskem 53b.

10. místo Petr Richard s Besi se ziskem 52b.

11. místo Šlesaríková s Pegy se ziskem 52b.

12. místo Staňková Jitka  s Coky z Neviďské stráně se ziskem 50b.

13. místo  Novák a Asterix se ziskem 50b.

14. místo Jan Paulovič a Namba Hronovský pramen se ziskem 49b.

15. místo Filip Prokopec a Kuba se ziskem 49b.

16. místo Kašparová a Tulák se ziskem 47b.

17. místo Kateřina Jermanová a Lea Hronovský pramen se ziskem 47b.

18. místo Pavel Korda a Vig Ajaxova Uranie se ziskem 46b.

19. místo Matousz Gorczeňski a Tora se ziskem 45b.

20.místo  Hana Součková a Miky se ziskem 45b.

21. místo Šulcová a Orek z Targenu se ziskem 44b.

22. místo Adrian Cichoň a Nero se ziskem 41b.

23. místo Absolonová a Agi Jos. Pok. se ziskem 41b.

24. místo Šupová a Chad Rivie se ziskem 41b.

25. místo Michal Brablc a Rumi Hronovský pramen se ziskem 41b.

26. místo Pavlína Borkovcová a Angela Kostelečák se ziskem 38b.

27. místo Milada Vaněčková a Denis Xent se ziskem 33b.

28. místo Artur Tywoniuk a Haja z Jirkova Dvora - diskvalifikace 

Kategorie B : dle ZM

1. místo Zajícová Jaroslava a Nela se ziskem (46;50 - 96b.)

2. místo Marek Urban a Portia Hronovský pramen se ziskem (47;49 - 96.)

3. místo Eva Jurištová ml. a Agassie Mi-Ji se ziskem (48;48 - 96b.)

4. místo Jana Vlachová a Laren Hronovský pramen se ziskem (47;46 - 93b.)

 

5. místo Jiří Hurdálek a Tri It z Gilanu se ziskem (40;47 - 87b.)

6. místo Johanides a Deina z Chytis. údolí se ziskem (47;39 - 86b.)

7. místo Pižlová a Kora se ziskem (30;43 - 73b.)

8. místo Mašková a Nikita se ziskem (31;36 - 67b.)

9. místo Engelmanová a Chip z Daš. zátiší se ziskem (41;diskvalifikace - 41b.)

Kategorie C : dle ZVV1

1. místo Málek a Jasa z Labského přívozu  se ziskem  (98;96 - 194b.)

2. místo Šmoldas a Bube Vědusk se ziskem (92;94 - 186b.)

3. místo Jana Reichová a Ben se ziskem (80;95 - 175b.)

4. místo Drška a Ozy z Danaru se ziskem (86;82 - 168b.)

5. místo Jaroslav Kejzlar a Agáta od Majdy se ziskem (84;83 - 167b.)

6. místo Petra Anderlová a Xid z Mírové ulice se ziskem (77;87 - 164b.)

7. místo Borkovec a Kim se ziskem  (82;66 - 148b.)

8. místo Hlavatý a Ox Gája-Nova se ziskem (66;48 - 114b.)

9. místo Doležal a Dan se ziskem (0;77 - 77b.)

10. místo Rudolf Švorčík a Niko ze Zlaťáku - (0;diskvalifikace )

 

 

Výsledky výběrového závodu na Mistrovství ČR podle ZVV3:

Rozhodčí : Petr Vyčítal

Figurant : p.Labík

 

1. místo Josef Ludvík a Pegy Favory Cross se ziskem  (87;79;86 - 252b.)

2. místo Josef Kinzl a Heidy z Berounské Bašty se ziskem (97;86;68 - 251b.)

3. místo Jaroslav Menšík a Amor se ziskem  (87;66;94 - 247b.)

4. místo Vojtěch Maurer a Bred z Perštát. mlýna se ziskem (70;62;85 - 217b.)

5. místo Mikuláš Čermák a Amík Vlčí údolí se ziskem (70;58;65 - 193b.)

6. místo Jiří Vlček a Dax Aites Bohemia se ziskem (76;41;odstoupil - 117b.)

 

 

 

 

I přes velkou nepřízeň počasí, bychom chtěli poděkovat všem závodníkům za jejich hojnou účast a těšíme se, že se všichni zase sejdeme na dalším ročníku našeho závodu.

Za hladký průběh celého dne patří poděkování všem členům našeho kynologického klubu a jejich rodinným příslušníkům, kteří se podíleli přípravě a organizaci celého závodu. Poděkování patří také rozhodčím panu Vyčítalovi, Novákovi, Prouzovi, pánům figurantům panu Labíkovi, panu Lodinskému a také všem sponzorům.